google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن کنزو | Kenzo


Kenzo Logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

 عطر ادکلن کنزو | Kenzo

برند عطر ادکلن Kenzo–کنزو اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن فرانسوی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از ۱۱۰ عدد عطر و ادکلن با برند کنزو | Kenzo  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است .کمپانی کنزو از سال 1970 شروع به کار نموده  و از سال 1978 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های اینن کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

کمپانی Kenzo در سال 1970 توسط Takada Kenzo ژاپنی در پاریس تاسیس شد. وی قبل از مهاجرت به پاریس در دانشگاه معتبر Bunka Fashion در توکیو به عنوان یکی از اولین دانشجویان مرد در رشته طراحی فشن تحصیل می کرد.

Kenzo در سال 1964 به پاریس مهاجرت کرد و اولین بوتیک خود را در سال 1970 با نام Jungle Jap افتتاح کرد و دنیای فشن را با طراحی های فرهنگی، طبیعی و رنگارنگ خود دگرگون کرد. کنزو با تلفیق فرهنگ ژاپنی با دنیای فشن سبک جدیدی را ابداع نمود.

وی در سال 1978 با تولید اولین ادکلن (King Kong) وارد دنیای عطر و ادکلن شد. در سال 1993 کنزو پس از عقد قراردادی با کمپانی عطر و ادکلن سازی LVMH عطرهایش را با همکاری این کمپانی تولید می نماید. موسس برند در سال 1999 بازنشسته شد و از آن زمان تا کنون روی به طراحی دکوراسیون و مبلمان آورده است.
کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ