google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

کرم پودر استی لادر دابل ویر نود


Estee-Lauder-Double-Wear-Nude-SPF-30-min

کرم پودر دابل ویر نود اس پی اف ۳۰ استی لودر؛ ایده‌آل‌ترین انتخاب برای داشتن بهترین آرایش!


جای جوش، لکه، آکنه و زخم‌هایی که از گذشته بر پوست باقی مانده است، می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر کاهش کیفیت آرایش داشته باشد. به همین ترتیب کرم پودرها با وظیفه پوشاندن این عیوب از چهره تولید شده که در زیباتر شدن آرایشتان به شما کمک می‌کند.

 
امروزه کرم پودرهای مختلفی با کاربردهای مخصوص به پوست‌های چرب، خشک و معمولی ساخته شده که هر خانمی با توجه به علایق خود می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کند. اما توجه داشته باشید که حتما در هنگام خرید کرم پودر به فاکتورهای مختلفی از جمله ماندگاری مناسب و پوشش‌دهی کامل توجه کنید.


شرکت استی لودر که یکی از بهترین برندهای آرایشی در آمریکا است، کرم پودر دابل ویر نود اس پی اف ۳۰ استی لودر را به شما خانم‌های باسلیقه که به زیبایی و سلامت پوستتان صورتتان اهمیت می‌دهید، معرفی و پیشنهاد می‌کند.


این محصول جادویی بافت بسیار نرم و سبکی داشته که به طور یکنواخت بر پوستتان پخش شده و پوشش‌دهی فوق‌العاده‌ای بر صورتتان دارد. هم‌چنین جای زخم، آکنه و جوش‌های باقی مانده بر پوست را پوشش داده و با پنهان‌سازی عیوب چهره، باعث زیباتر به نظر رسیدن آرایشتان می‌شود.

 
اگر شما هم همزمان به دنبال کرم پودر ضدآفتاب و ساده هستید، می‌توانید از کرم پودر دابل ویر نود اس پی اف ۳۰ استی لودر استفاده کنید. این محصول بی‌نظیر حاوی آنتی اکسیدان‌های قوی بوده که باقدرت حفاظت SPF ۳۰ از پوستتان در برابر آلودگی‌ها و آسیب‌های نور خورشید محافظت کرده و مانع از چین و چروک بر پوستتان می‌شود. 


از طرفی بهترین ویژگی این محصول، در ماندگاری باورنکردنی آن است؛ زیرا فرمولاسیون جادویی این محصول کرم پودر را تا 24 ساعت به شکل اولیه بر پوستتان نگهداری کرده و در زیبایی آرایشتان تاثیر منفی نمی‌گذارد. هم‌چنین خبر خوب در مورد این کرم، بافت فاقد چربی آن است؛ زیرا برای خانم‌هایی که پوست چربی داشته و هر نوع کرمی را نمی‌توانند استفاده کنند، بهترین گزینه است. 


این محصول بافتی نرم و کرمی داشته و چهره‌تان را شاداب و باطراوت نگهداری می‌کند. کرم پودر دابل ویر نود اس پی اف ۳۰ استی لودر برای انواع پوست مختلط، خشک، معمولی و چرب مناسب بوده و در محفظه‌های بسیار جذاب شیشه‌ای به صورت پمپی به فروش می‌رسد. هم‌چنین در تناژ رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه شده و به راحتی بر پوستتان پخش می‌شود. کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ