google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن دولچه گابانا | Dolce & Gabbanaبررسی قیمت و خرید عطر ادکلن دولچه گابانا-Dolce & Gabbana

 برند عطر ادکلن Dolce & Gabbana-دولچه گابانا اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن ایتالیایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 50 عدد عطر وو ادکلن با برند دی اند جی | Dolce & Gabbana  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است .کمپانی  دی اند جی | Dolce & Gabbana از  سال 1985 شروع به کار نموده  و از سال 1992 وارد  بازار عطر و ادکلن شده  است .عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های  این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

عطر دلچه گابانا-ادکلن دی اند جی D & G برند D&G توسط دو سوپر استار در عرصه مد و فشن به نامهای Domenico  Dolce متولد 1958 در سیسیل و Stefano Gabanna متولد 1962 در میلان، در سال  1985 در شهر میلان افتتاح گردید. همکاری این دو از سال 1980 وقتی که در  خانه طراحی ایتالیا همکار بودند آغاز شد و چند سال بعد اولین محصول برند  خود را که مجموعه پوشاک و لوازم زنانه بود ارائه کردند.
 D&G در سال 1989 خط تولید لباس زیر و شنا را راه اندازی و به کشورهایی چون ژاپن و انگلستان صادر کرد. D&G در سال 1990 تولید مجموعه مردانه خود راا راه اندازی و در سال 1992 اولین  عطر خود را روانه بازار عطر و ادکلن کرد و در سال 1996 اسکار بهترین عطر  مردانه را از آن خود کرد.
 D&G رفته رفته بر محصولات خود افزود که  شامل عینک، عینک آفتابی، کیف و کفش و ساعت بود و در سال 2009 نیز از اولین  محصول آرایشی خود توسطط Scarlett Johansson بازیگر مشهور در لندن پرده  برداری کرد.

فروشگاه نفس  ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن اصل

لینکهای مرتبط:

عطر دولچه گابانا

ادکلن دولچه گابانا

قیمت عطر دولچه گابانا

خرید عطر دولچه گابانا

عطر Dolce & Gabbana

ادکلن Dolce & Gabbanaکمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ