google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن پری الیس | Perry Ellisپری الیس، یک طراح مد مجبوب امریکایی است که از سال 1985 قدم در عرصه تولید عطر و ادکلن نهاده است

                                          لوگوی پری الیس

  پری الیس در دهه های 1970 و 1980 قبل از مرگ نابهنگامش در سال 1986 یک طراح مد محبوب بود.           

الیس که در ویرجینیا به دنیا آمد و تحصیل کرد، ابتدا از طریق خرده فروشی وارد دنیای مد شد. او  با کسب مدرک کارشناسی ارشد در خرده فروشی از دانشگاه نیویورک، به ویرجینیا  بازگشت تا به عنوان یک خریدار و فروشنده کار کند و در نهایت فروشگاه خرده  فروشی خود را تأسیس کرد. بازگشت به نیویورک برای پیوستن به یک شرکت پوشاک ورزشی در نهایت به فرصتی برای طراحی یک مجموعه لباس زنانه منجر شد. اگرچه  الیس نمی‌توانست طراحی کند، تجربه‌اش در زمینه پوشاک و صنعت مد او را قادر  ساخت تا یکی از موفق‌ترین خطوط لباس‌های ورزشی دهه 1970 را ایجاد کند که  با معرفی برند خود در سال 1978 به اوج خود رسید.

خط Perry Ellis با گذشت زمان گسترش یافت و شامل لباس های مردانه، اکسسوری ها، کفش ها و عطرها شد. اولین عطرهای پری الیس، پری الیس برای زنان و پری الیس برای مردان، در سال 1985 عرضه شد.

پس از مرگ الیس، مجموعه ای از طراحان برجسته از جمله آیزاک میزراحی، مارک جیکوبز و تام فورد برای این شرکت کار کرده اند. مجموعه  لباس‌های زنانه در سال 2003 کنار گذاشته شد، اما این شرکت امروزه به خاطر  لباس‌های مردانه و عطرهای گران‌قیمتش موفق و قابل توجه است.

طراح پری الیس دارای 62 عطر در پایه رایحه ما است. اولین  نسخه در سال 1985 ایجاد شد و جدیدترین آن مربوط به سال 2020 است. عطرهای  Perry Ellis با همکاری عطرسازان Sophia Grojsman، Jean-Louis Grauby، Steve  DeMercado، Jean Claude Delville، Gil Clavien، Claude Dir، Loc Dong و  Loc Dong ساخته شدند.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ