google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن اس تی دوپونت | S.T dupont


 برند عطر ادکلن اس تی دوپونت-S.T dupont اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن فرانسوی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 35 عدد عطر و ادکلن با برند اس تی دوپونت | S.T dupont  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است. کمپانی اس تی دوپون | S.T dupont از  سال 1872 شروع به کار نموده  و از سال 1998 وارد  بازار عطر و ادکلن شده  است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا مردانه است. لیست عطر و ادکلن های  این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.
 S.T.Dupont کمپانی طراحی و  تولید فندکهای لوکس، قلم های کلکسیونی، کیف، عطر و ادکلن و اخیرا اسباب  بازیهای پیشرفته است که در سال 1872 توسط Simon Tissott Dupont در پاریس  تاسیس شد. کمپانی راه خود را با تولید کیف دستی و کیف پول چرمی آغاز نمود.  عصر طلایی مسافرت در قرن نوزدهم میلادی باعث شد که خیلی زود نیاز به  چمدانهای لوکس و در عین حال با کیفیت برای همراهی در مسافرت هایی که گاها  تا ماه ها طول می کشید احساس شود؛ در همین زمان دوپون با شناخت مناسب از  بازار و موقعیت پیش آمده اقدام به تولید چمدان و کیف سفر نمود. در همین  زمان بود که دوپون در سال 1919 مدیریت کمپانی را به پسرانش Andre و Lucien  سپرد. آنها با شعار"چمدانی به اندازه خانه" به ادامه طراحی ها پرداختند.

عطر اس تی دوپونت-ادکلن S.T dupont در 1923 این دو برادر هتلی را برای سرویس دهی به مشتریان متمول خود تاسیس  نمودند. دومین کارگاه تولیدی دوپون در فاورگس فرانسه، جایی که سرزمین  اجدادی خانواده بود، تاسیس شد.در سال 1929 محصولات دوپون در فروشگاه های  کارتیه در امریکا عرضه شد. این کمپانی همچنین سفارش ساخت چمدان ویژه برای  ملکه انگلستان و همچنین ستاره سینما Audrey Hepburn را نیز قبول کرد.
 در سال 1971 به دلیل بحران مالی پس از جنگ  جهانی دوم نیمی از سهام کمپانی به Gillette فروخته شد. در سال 1973 نیز  کمپانی اولین قلمش با روکش نقره را تولید نمود تا بهه مسیر جدیدی در کارش  دست پیدا کند. در سال 1998 S.T.Dupont با تولید اولین عطر زنانه و مردانه،  خط تولید عطر و ادکلن را نیز راه اندازی نمود که در این راه نیز به شدت  موفق بود. عطرهای این برند با همکاری کمپانی عطر و ادکلن سازی Inter  Parfums Inc تولید می شود.
 در سال 2007 کمپانی جشن 135 سالگی اش را  جشن گرفت و همواره این برند در جهان بعنوان یکی از تولیدکنندگان منسوجات  لوکس شناخته می شود.
 مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر )  مشغول به کار در عطر اس تی دوپانت برای طراحی عطر و ادکلن برند S.T Dupont  عبارتند از : Sophie Labbe, Loc Dong, Antoinee Maisondieu, Francoise  Caron, Michel Girard, Bertrand Duchaufour, Gerard Anthony, Christiane  Plos, Anne Flipo, Nathalie Gracia-Cetto, Antoine Lie, Christophe Raynaud  and Richard Herpinکمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ