google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن جورجیو بورلی هیلز | Giorgio Beverly Hills


  

جورجیو بورلی هیلز برندی آمریکایی است که در سال 1961 توسط فرد و گیل هیمن تأسیس شد. این نام از روی بوتیک لوکسی گرفته شد که سایه‌بان راه راه زرد و سفید آن الهام‌بخش بسته‌بندی این عطر بود؛ این عطر به یکی از نمادین‌ترین عطرهای دهه‌ی 1980 میلادی تبدیل شد.

فرد ‌هیمن در نیویورک، زوریخ و پاریس بزرگ شد. هیمن که در ابتدا هتلداری می‌کرد به کالیفرنیا نقل مکان کرد و بوتیکی شیک و ویژه را در آنجا باز کرد. هدف وی این بود که بورلی هیلز و به طور خاص رودئو درایو را به عنوان مقصد سبک زندگی و خرید لوکس در کلاس جهانی مطرح کند. جورجیو بورلی هیلز در گوشه‌ای از مسیر رودئو درایو و دیتون واقع شده بود و گزینه‌های زیادی از لباس‌های طراحان را ارائه می‌داد، که بسیاری از آن‌ها منحصر به این بوتیک بودند. این فروشگاه به دلیل داشتن فضای شبه باشگاه و دکوراسیون غیرمعمول خود معروف بود و همچنین دارای اتاق مطالعه، اتاق بیلیارد و باری از چوب بلوط بود. افراد مشهور و ثروتمند کالیفرنیا به خرید و وقت‌گذرانی در این مکان شیک می‌پرداختند؛ ورودی این مکان توسط سایه‌بانی راه راه به رنگ زرد و سفید پوشیده شده بود.

عطر جورجیو بورلی هیلز در سال 1981 در نمایش معمول برای خانه‌های عطر مشهور توسط فرد هیمن و همسر آن زمان او یعنی گیل هیمن ارائه شد؛ تا آن زمان چنین مراسمی برای برندهای بوتیک مستقل دیده نشده بود. این عطر در دهه‌ی 1980، افکار عمومی ‌را به خود جلب کرد و کاملاً با مدهای پر زرق و برق و فوق العاده‌ی آن زمان متناسب بود. جورجیو بورلی هیلز یکی از نخستین رایحه‌های بود که از طریق فناوری جدید نوارهای معطر به بازار عرضه شد و فروش آن از طریق پست مستقیم را امکان‌پذیر کرد.


جورجیو بورلی هیلز در سال 1987 به قیمت باورنکردنی 165 میلیون دلار به ایوان فروخته شد و متعاقبا نام بوتیک به فرد هیمن بورلی هیلز تغییر داده شد.


عطرهای دیگری با برچسب جورجیو بورلی هیلز تولید شده‌اند، اما عطر اصلی با رایحه‌ی گل تند آن همچنان محبوب‌تر است. این عطر همچنان تولید می‌شود و به تازگی سی سالگی خود را جشن گرفت.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ