google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن رناتو بالسترا | RENATO BALESTRA


رناتو بالسترا   RENATO BALESTRA

رناتو بالسترا   RENATO BALESTRA

رناتو بالسترا یک طراح مد ایتالیایی است. او در اوایل دهه 1930 در تریست ایتالیا در خانواده ای معمار و مهندس به دنیا آمد. عطر و ادکلن از اکسسوری‌ هایی هستند که هنگام خرید و انتخاب آن‌ ها، باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید. این برند بسیار مشهور است و وقتی برای خرید عطر رناتو بالسترا اقدام می کنید، بهتر است پیشینه و اصالت آن را هم بررسی نمایید.

رناتو بالسترا کار خود را با طراحی برای تئاتر، سینما و دنیای مد آغاز کرد. اولین مجموعه او با نام او در دومین شوی مد سازماندهی شده توسط جووانی باتیستا جورجینی از فلورانس (که در فروشگاه های بزرگ آمریکایی برای انتخاب لباس های ایتالیایی به کار گرفته شد) در سال 1952 ارائه شد. این شروع برچسب مد او بود.
او بوتیک را در Via Sistina در میلان افتتاح کرد و صعود خود را به شهرت و موفقیت بین المللی آغاز کرد. امروزه طرح‌های رناتو بالسترا شامل مجموعه‌های مد لباس و لباس‌های آماده، لباس‌های مردانه و اکسسوری‌های مد است. رناتو برای مشتریان معتبری مانند ملکه فرح دیبا، ملکه تایلند، شاهزاده خانم های عربستان سعودی، بانوان اول فیلیپین و مصر و همچنین بسیاری از افراد مشهور و بازیگر طراحی شده است.او برای تئاترها و اپراهای مختلف لباس طراحی کرد، از جمله لباس موزیکال معروف روسینی "سیندرلا" در سال 2008 برای تئاتر اپرای بلگراد. رناتو همچنین در تجارت تلویزیون شرکت داشت و در چند برنامه تلویزیونی ایتالیایی شرکت داشت. در پکن به او عنوان استاد افتخاری آکادمی مد اعطا شد.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ