google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن دی اسکورد-وود | Dsquared²


بررسی برند عطر ادکلن دی اسکورد-وود-Dsquared²

 برند عطر ادکلن دی اسکورد-وود-Dsquared² اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن کانادایی است . این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 14 عددد عطر و ادکلن با برند دی اسکورد | Dsquared²  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی دی اسکورد | Dsquared² از  سال 1994 شروع به کار نموده  و از سال 2007 وارد  بازار عطر و ادکلن شده  است .عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا مردانه است. لیست عطر و ادکلن های  این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.
 کمپانی DSQUARED توسط دو برادر دوقلو  کانادایی به نامهای Dean و Dan در سال 1994 با اجرای فشن شوی مردانه در  میلان ایتالیا تاسیس گردید.
 Deanو Dan متولد 1964 در تورنتو کانادا  هستند. آنها در سال 1983 برای تحصیل در رشته طراحی مد به نیویورک رفتند و  در سال 1986 پس از پیدا کردنن اسپانسر مالی(دیزل) اولین طراحی خود را که  پوشاک مردانه بود تولید کردند. آنها در سال 1991 به میلان ایتالیا مهاجرت  کردند و در کمپانی های ورساچه و دیزل مشغول بکار شدند تا اینکه در سال 1994  برند DSQUARED را افتتاح کردند.

عطر وود-ادکلن دی اسکورد۲-Dsquared² موفقیت آنها در طراحی و تولید لباس های مردانه باعث شد تا آنها در سال  2002 اولین کلکسیون لباس های زنانه شان را نیز به بازار عرضه کنند، این  کلکسیون علاوه بر اینکه جوایزی کسب کرد موفق شد تا با جلب نظر مجله Women's  Wear Daily روی جلد این مجله قرار گیرد. در همین سال آنها با گسترش نام  تجاریشان ادواتی همچون کفش، اکسسوری و عطر و ادکلن را نیز تولید نمودند.
 طراحی های پر انرژی و جالب توجه این برند  باعث شده است تا افراد مشهوری همچون ریانا و کریستینا آگولرا نیز از  مشتریان ثابت این برند باشند. همچنینن مدونا در سال 2002 و بریتنی اسپییرز  در سال 2009 در تورهای جهانیشان از این برند استفاده نموده اند.
 این برند علاوه بر پوشاک در زمینه عطر و  ادکلن جزو معروفترین و خاص ترین برند ها بشمار می رود که مجموعه عطرهای  چوبی (WOOD) را تولید می کند.. این عطر و ادکلن ها ترکیبی از رایحه های  کانادایی و ایتالیایی می باشند که برگرفته از گیاهان کوههای راکی در کانادا  و مرکبات ایتالیایی است.
 DSQUARED در سال 2003  برنده جایزه معتبر La Kore (اسکار فشن شوهای ایتالیایی) برای بهترین  طراحیهای ارجینال شد، همچنین Dean و Dan در سالل 2007 برنده SQ Spanish  (مرد سال در طراحی مد) شدند.

فروشگاه عطر نفسرایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر دی اسکورد-وود

ادکلن دی اسکورد-وود

قیمت عطر دی اسکورد-وود

خرید عطر دی اسکورد-وود

عطر Dsquared²

ادکلن Dsquared²کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ