google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

رژ لب مخملی ROUGE BUNNY ROUGE


تک تک رنگ‌های رژ لب مات تمام رنگی VELVET WHISPERS بر روی لب‌های شما لوکس و نرم می‌شوند. لب هایت را مانند گل تازه ای که در موهایت گذاشته شده نوازش می کنند و داستان های فریبنده ای از باغ طلسم شده را در گوش تو زمزمه می کنند.

ما هر دو را پیشنهاد می کنیم، مجموعه ای از سایه های کلاسیک قرمز و توت برای لب های معمولی و رنگ های ملایم گلگون و برهنه. همه آنها با رنگ متمرکز و جلوه مات پر جنب و جوش مجذوب خود می شوند، در حالی که بافت با بافتی سبک و ابریشمی شگفت انگیز را تحت تاثیر قرار می دهد. با رنگدانه‌های درخشان قدرتمند ما، تنها یک ضربه برای یک اثر مات اما بسیار سبک که در تمام طول روز دوام می‌آورد، ضروری است.

با گرمای پوست، رنگ روی لب های شما ذوب می شود و کاملاً یکنواخت اعمال می شود. عصاره Physalis Angulata خطوط ریز را صاف می کند و از لب های ظریف شما در برابر آسیب های پیری محافظت می کند. پودرهای بافت‌دهنده یک روکش فوق‌العاده صاف، مخملی و کاملا مات بدون خشک شدن ایجاد می‌کنند.

رژ لب فلزی با کلاه مغناطیسی همان ظاهر و حالت مات را مانند خود رژ لب ارائه می دهد. این عصا با گلهای براق نرم تزئین شده است که نشان دهنده گلهایی است که ممکن است در موهای خود قرار داده باشید.

رژلب‌های مات تمام رنگی VELVET WHISPERS سایه‌های کاملاً مات با جلوه‌ای مخملی برجسته بر روی لب‌های شما هستند.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ