google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن استی لودر | Estee Lauder


 برند عطر ادکلن Estee Lauder-استی لودر اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن امریکایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 88 عدد عطر و ادکلن با ا برند استی لادر | Estee Lauder  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی استی لادر | Estee Lauder از  سال 1946 شروع به کار نموده  و از سال 1953 وارد  بازارر عطر و ادکلن شده  است. عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های  این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.
 اطلاعاتی از سال‌ های اولیه‌ زندگی ملکه‌  لوازم آرایشی و بهداشتی آمریکا یعنی استی لادر وجود ندارد. اولین اطلاعات  موجود در باره او، اقدام وی برای فروش کرم‌ هایی خنک‌ کننده‌ معروف به شش  در یک، در سال 1924 است.
 او در سال  1944ازدواج کرد، این کمپانی در  سال 1946 توسط Joseph and Estée Lauder تاسیس شد. خانم لادر خیلی زود تحت  تاثیر عمویش که یک متخصص پوست وو شیمیدان بود در صنعت تولید لوازم آرایشی و  بهداشتی کارآزموده شد. با این باور که هر خانمی میتواند زیبا باشد تنها  اگر مراقبت های اولیه را از پوستش انجام دهد استی لادر فروش محصولاتش را  بصورت معرفی درب خانه ها آغاز کرد. تنها 2 سال بعد کمپانی اولین فروشگاهش  را تاسیس کرد.

عطر استی لودر ادکلن Estee Lauder در سال 1953 کمپانی اولین عطرش را تحت عنوان Youth Dew به دنیای عطر و ادکلن معرفی نمود. در سال 1964 استی لادر برند آرامیس را جهت تولید عطر و ادکلن ها و محصولات زیبایی مردانه نیز راه  اندازی کرد. در سال 1968، فروش شرکت او از مرز 40 میلیون دلار گذشت و سود  فروش محصولات او نیز به رقم 4 میلیون دلار رسید.
 لادر در سال 1972 کنترل شرکت خود را به  عهده‌ پسرش گذاشت تا سال 1999 درآمد حاصل از فروش صدها نوع محصولات لادر به  3 میلیارد دلار رسید. این کمپانی باا امضای قرارداد همکاری با بیش از 25  کمپانی معروف مثل Clinique, Origins, Tom Ford, MAC و Jo Malone به تولید  عطر و ادکلن با برند آنها پرداخت.
 خانم لادر در سال 2004 درگذشت اما کمپانی  در دست خانواده اش باقی ماند. پسرانش لئونارد و رونالد در پست های کلیدی  رهبری، نوه اش ویلیام به عنوان مدیرر اجرایی، نوه دیگرش آئرین به عنوان  معاون ارشد و مدیر خلاق، و نوه دیگرش جین به عنوان مدیر تجارت همگی در  اداره کمپانی نقش تاثیرگذاری دارند.

لینکهای مرتبط:

عطر استی لودر

ادکلن استی لودر

قیمت عطر استی لودر

خرید عطر استی لودر

عطر Estee Lauder

ادکلن Estee Lauder

فروشگاه نفس ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن اصل ( اورجینال)کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ