google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن گوچی | Gucci


برند عطر ادکلن گوچی-Gucci اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن ایتالیایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از ۵۴ عدد عطر و ادکلن باا برند گوچی | Gucci  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است.کمپانی عطر گوچی-ادکلن گوچی-Gucci از سال 1921 شروع به کار نموده  و از سال 1974 وارد  بازار عطر و ادکلن شده استعطر و ادکلن های این کمپانی اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید در پایان توضیحات مشاهده نمایید.Gucci در سال 1921 توسط Guccio Gucci در فلورانس ایتالیا تاسیس گردید. گوچی با الهام از چمدانهای زیبایی که مسافران در هتل ساوی لندن( وقتی که وی آنجا کارر میکرد) تصمیم گرفت به ایتالیا بازگردد تا با ترکیب زیبایی بهبود یافته چمدانهای انسانهای متمول و مهارت استادکاران هنرمند فلورانس چمدان خاصی تولید نماید.

عطر گوچی-ادکلن گوچی-Gucci گوچی با کمک سه پسرش آلدو، واسکو و رادولفو به سرعت بر تعداد شعبه های خود در شهرها و کشورهای دیگر افزود. شهرت گوچی در تولید مصنوعات چرمی بود اما در طول جنگ جهانی دوم که چرم کمیاب شده بود گوچی با در اختیار گرفتن ابتکار عمل بجای چرم از کنف، گونی و کتان استفاده نمود. در سال 1994 Tom Ford مشهور، مدیر تولید Gucci شد و جسارت و انگیزه ای مضاعف را به کمپانی تزریق کرد.گوچی که یکی از مطرح ترین و مشهور ترین برندها در عرصه چرم بود در سال 1974 با راه اندازی خط تولید عطر و ادکلن، محصولات افسانه ای طراحی و تولید کرد که امروزه از پرفروشترین محصولات عطر و ادکلن جهان بشمار می روند. اولین عطر Gucci در سال 1974 با نام Gucci No. 1 برای بانوان تولید و روانه بازار عطر و ادکلن شد.طراحان عطر گوچی عبارتند از:

Michel Almairac, Dominique Ropion, Daniela (Roche) Andrier, Antoine Maisondieu, Guy Robert, Karine Dubreuil, Maurice Roucel, Firmenich, Ilias Ermenidis,, Givaudan, Jacques Huclier and Lorenzo Villoresiکمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ