google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن کارون | Carven


عطرها

از سال 1945، عطرساز فرانسوی کارون، عطرهای جاودانه و مسحورکننده زنان و مردان را تولید می کند.

CARVEN PARFUMS با الهام از تاریخ برند و DNA آن، فصل جدیدی را بر اساس ظرافت و سادگی باز می کند. بیش از 70 سال پس از عرضه عطرهای نمادین "MA GRIFFE" و "VÉTIVER"، CARVEN بار دیگر ما را با جذابیت مست کننده و عطرهای شیک خود تحت تأثیر قرار می دهد. و ماجراجویی بویایی با عطر زنانه جدید CARVEN C'EST PARIS ادامه دارد! یک حس تازه و غیرمنتظره و جدید 

کارمن د توماسوکه متولد سال 1909 است شرکت کارون را در سال 1945 افتتاح کرد. او فروشگاهی در نزدیکی خیابان شانزلیزه در پاریس باز کرد. او بر روی عطر،  زیورآلات و لباس برای زنان ریزنقش تمرکز کرد. لباس‌های ظریف او که از سفر و  انگیزه های هنری الهام گرفته شده بود با توری و گلدوزی همراه بود که ظاهری  بسیار زنانه به آن می‌بخشید. در اواخر دهه 1960، کارون لباس  های مردانه و یک مجموعه جواهرات نیز به فروش می‌رساند. از آن زمان تنها  چند سال به طول انجامید که این برند طرفداران سرسخت خودش را پیدا کند.  مخصوصا طرح های او در ژاپن خیلی طرفدار داشت زیرا در آنجا زنان معمولا  ریزنقش هستند. زنهای ژاپنی بسیار قدردان بودند که د توماسو مجموعه های  زیبایی طراحی می‌کند که به خوبی برای اندام های کوتاه‌تر و باریک‌تر آنها  متناسب است.

اولین عطر تحت برند کاروِن به  نام ما گیفه، در سال 1946 رونمایی شد. چایپر سبز با نت هایی از گلها بیش  از 60 سال مورد علاقه بوده است. این‌ترکیب بر پایه آلدئیدها و یاسمن، نت  های سبز، آسافوتیدا، مریم گلی و مرکبات، اریس، شکوفه پرتقال، ریشه اریس،  یاسمن، یلانگ یلانگ، لیلی وحشی و رز، لابدانیوم، چوب صندل، دارچین، مشک،  بنزوئین، بلوط، وتیور و استراکس است.

دومین  عطر زنانه این شرکت در سالهای بعد در اختیار عموم قرار گرفت. روب داون  سویر شامل نت هایی است که یادآور‌ ترکیب کلاسیک گلدار-آلدئید است:  آلدئیدها،‌ترنج، نارنگی، نارنج، هلو، میخک صدپر، یاسمن، لیلی، ریشه اوریس،  می‌رز، یلانگ یلانگ، عنبر، بنزوئین، چوب سرو، چوب صندل، وانیل و خس خس.  اولین عطر کارون برای آقایان با نام وتیور برای آقایان در سال 1957 تولید  شد.‌ترکیب اصلی بر پایه یک رایحه چوبی با نت های غالب اسطوخودوس، نارنگی،  مریم گلی، روغن برگ نارنج، لیمو، میخک، چوب صندل، ریشه اریس، یاسمن، خس خس،  چوب سرو،‌ترنج، عنبر، مشک، بلوط و درختچه مر است.

برای خوشحال کردند خانم‌ها در سال 1966 کارون یک  عطر جدید برای خانم ارائه داد. او وایو، که ابتدا در دهه 1960 معرفی شده  بود مجدد در دهه 1990 ارائه شد. فرمول عطر گل-رایحه سبز جدید بر مبنای‌  ترنج، نارنگی، توت های جنگلی، گشنیز، اسطوخودوس، پرتقال، لیلی وحشی، گل  ابریشم، سیب، خس خس، چوب رز، برگ های سبز، ریواس، وانیل و مشک است.

بعد  از گذشت بیش از یک دهه یک عطر جدید ارائه شد. موسیو کارون، یک عطر بر  مبنای رایحه گلها، که در سال 1978 رونمایی شد. همتای این عطر به نام مادام د  کارون در سال بعد معرفی گردید. با اینکه نسخه جدید دیگری از این عطرها ارائه نشده است ولی مادام د کارون و موسیو کارون هنوز هم در میان عاشقان قدیمی‌عطر محبوب هستند.

در سال 1982 کارون یک  عطر زنانه ارائه داد که با همکاری عطرهای روبرتت ساخته شده بود. این عطر،  به نام گویرلندز، از نت های غالب گل های سفید و آکوردهایی از آلدئیدها و  چوب صندل و میخک دارد. عطر زنانه اینتریگ در سال 1986 رونمایی شد. رایحه  مبتنی بر گل‌هااین عطر بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفت. از آن زمان  چندین عطر مختلف دیگر نیز توسط این برند تولید شده است.

متخصصان و طراحان :
فرانسیس کرکجان , ژروم دی مارینو , پاتریشا شی , وایلین کالس , ورونیک نیبرگ

لینکهای مفید : 

Carven 

کارون

 ادکلن Carven

عطر کارون

خرید ادکلن Carven

قیمت عطر کارون

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ