google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن پاریس بلو | Paris Bleu


برند فرانسوی پاریس بلو در سال 1989 میلادی،  در قلب شهر پاریس تأسیس گردید. این برند خوشبو با تکیه بر سنّت منحصر به  فرد عطرسازی فرانسوی، و توجه به نیاز بازار جهانی در عرضه محصولات ارزان  قیمت در سراسر دنیا اقدام به راه اندازی این کمپانی کرد و توانست به  موفّقیت بزرگی در عرصه بین المللی تولید و طراحی عطر دست پیدا کند. پاریس  بلو-Paris Bleu با هدف برآورده کردن نیازهای طیف وسیعی از مشتریان با سلایق  مختلف، دست به تولید محصولات متنوعی زده است.

تولیدات برند پاریس بلو:

پاریس بلو-Paris Bleu که در ابتدا در حوزه  تولید عطر و ادکلن فعالیت می نمود، پس از گذشت اندک زمانی تصمیم به راه  اندازی لاین های دیگری از محصولات زد و در این میان به حوزه های دیگری های  از جمله طراحی و تولید لباس و محصولات لباس زیر وارد شد. عطرهای این برند  توسط مشهورترین طراحان و تولیدکنندگان بطری های عطر، طراحی و تولید می شوند  و روایح ناب آن به دستان هنرمند شاخص ترین عطر سازان خلق می شوند.

مدیران شرکت عطرسازی پاریس بلو بر این  باورند که یک برند می بایست همه نیازهای افراد جامعه را در قالب یک پکیج  جامع و کامل تأمین نماید. شایان ذکر است است که مهمترین عامل موفّقیت این  برند، عرضه محصولات با کیفیت با قیمت های بسیار مناسب در بازار جهانی است  که سبب گردیده تا این شرکت کاملاً فرانسوی در میان بزرگان این صنعت نیز  جایگاه مناسبی برای خود به دست آورد.

علیرغم آنکه از نخستین طراحی عطر این برند  زمان کوتاهی می گذرد، ولی پاریس بلو-Paris Bleu توانسته است با بهره گیری  از دانش متخصصین مجرب و استفاده از ترکیبات اولیه باکیفیت، به سرعت برند و  نام تجاری خود را بر سر زبان ها بیاندازد. این برند تا سال 2020 میلادی  موفّق به خلق 9 عطر در کلکسیون عطری خود شده است و هم اکنون محصولات خود را  به بیش از 30 کشور دنیا را صادر می کند. از جمله ویژگی هایی که در موفّقیت  سریع و محبوبیت این برند نقش داشته اند می توان به کیفیت مناسب محصولات در  کنار قیمت مناسب و رقابتی آنها اشاره کرد.

گفتنی است که فعالیت پاریس بلو-Paris Bleu  در پایتخت عطری جهان یعنی شهر پاریس فرانسه ]فرانس پاریس[ آغاز شده است و  به همین دلیل این برند درجه یک، دقّت و کیفیت را سرلوحه طراحی های عطری خود  قرار داده است ولی با اینحال زمانی که در طراحی شیشه های عطر و ادکلن این  برند دقت می نماییم، سادگی بیش از اندازه آن بر ما نمایان می شود. باید به  این نکته توجه داشت که قیمت مناسب محصولات عطری این برند در کنار کیفیت  رایحه عطرها، دلیل طراحی ساده شیشه های عطر است. به همین دلیل در صورتی که  محصولات عطری پاریس بلو-Paris Bleu دارای طراحی های خاصی بودند و هزینه های  گزافی صرف طراحی شیشه های این برند می شد، دیگر امکان عرضه آنها با قیمت  فعلی وجود نداشت و این شرکت نوپای فرانسوی نمی توانست در صنعت عطرسازی به  سرعت به شهرت برسد. پاریس بلو-Paris Bleu درباره فعالیت برند خود اینچنین  می گوید: آرزوی ما فریبندگی مطلق است و هدف ما ساخت رایحه هایی است که  مشتریان ما رویای آن را در سر می پرورانند.کمی صبر کنید...
C7vVxQ