google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن بریتنی اسپییرز | Britney Spears


عطر ادکلن بریتنی اسپییرز | Britney Spears | بررسی قیمت و خرید 

برند عطر ادکلن بریتنی اسپییرز-Britney Spears اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن آمریکایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 19 عدد عطر وو ادکلن با برند  بریتنی اسپییرز | Britney Spears وارد بازار عطر و ادکلن نموده است .کمپانی بریتنی اسپییرز | Britney Spears از  سال 2004 شروع به کار نموده  و از همان سال وارد  بازار عطر و ادکلن شده  است .عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های  این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

بریتنی اسپییرز خواننده و بازیگر مشهور  آمریکاییست که در سال 2004 تحت برندElizabeth Arden اولین عطر و ادکلن  خود  را وارد بازار کرد و رفته رفته بر عطرر و ادکلن های خود افزود. رایحه های  متنوع و بسته بندی های شیک و رنگارنگ و همچنین جوان پسند عطر و ادکلن های  آن به سرعت در میان علاقه مندان به عطر و ادکلن جا باز کرد و امروزه عطر و  ادکلن های Britney Spears یک برند مطرح در صنعت عطر و ادکلن به حساب می آید.

عطر بریتنی اسپییرز-britney spears بریتنی جین اسپیرز متولد ۲ دسامبر ۱۹۸۱ (‎۱۱ آذر ۱۳۶۰) خواننده، ترانه  سرا، بازیگر و نویسنده آمریکایی است. او در مک کام، می سی سی پی به دنیا  آمد و در کنوود، لوئیزیانا بزرگ شد. اسپیرز به اجرا علاقه‌مند بود و در  کودکی در برنامه‌های تلویزیونی نیز بازی کرده‌است. بریتنی نخستین آلبوم خود  «عزیزم یک بار دیگر» را در سال ۱۹۹۹ عرضه کرد، که او را به سمت شهرت سوق  داد. آهنگ «عزیزم یک بار دیگر» در بیلبورد رتبه اول را کسب کرد. او دومین  آلبوم استدیویی خودش را به نام «اوه!... باز هم دسته‌گل به آب دادم» در سال  ۲۰۰۰ با موفقیت روانه بازار کرد. آلبوم اول و دوم بریتنی جایگاه او را به  عنوان یک الگو تثبیت کرد و رکوردهای بسیاری به نام او ثبت شد.
 در سال ۲۰۰۱ با آلبوم سوم خود به نام  «بریتنی» و اجرای نقش اول در فیلم «چهار راه» حوزه فعالیت خود را گسترش  داد. و در پی آن، در سال ۲۰۰۳ آلبومم چهارم او به نام «داخل محدوده» شامل  آهنگهای همچون «من در برابر موسیقی» و «زهرآگین» و «هربار» منتشر شد. بعد  از انتشار دو آلبوم بسیار موفق و به شهرت رسیدن او، زندگی شخصی و مشکلات  بریتنی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. در سال ۲۰۰۷ آلبوم پنچم او به نام  «خاموشی» منتشر شد که با استقبال نسبتاً کمی مواجه شد، با این وجود آهنگهای  مثل «باز هم می‌خوام» و «تکه‌ای از من» موفق بودند.
 در سال ۲۰۰۸ به خاطر بیماری افسردگی-شیدایی  در بیمارستان بستری شد و پس از وقفه‌ای در زندگی حرفه‌ای او، وی در اواخر  سال ۲۰۰۸ و همزمان باا سالروز تولدش آلبوم ششم خود را به نام سیرک منتشر  کرد. تک آهنگ او به نام «زن‌باره» آهنگ شماره یک شد. در سال ۲۰۰۹ او  «مجموعه تک آهنگ‌ها»را روانه بازار کرد که تک آهنگ آن به نام «۳» آهنگ  شماره یک در چارت کانادا و آمریکا شد. طبق آمار «گروه زامبا» بریتنی اسپیرز  بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه در جهان فروش داشته است.
 موسسه RIAA رتبه هشتم پرفروش ترین هنرمند  زن تاریخ موسیقی آمریکا را به او داد؛ ۳۲ میلیون آلبوم در آمریکا به فروش  رساند موفقیت او به عنوانن خواننده، به او اجازه فعالیت در سایر زمینه‌های  هنری را داد. او در سینما و تلویزیون بازیگری کرده، دو جلد کتاب نوشته،  همچنین او قرارداد چندین محصول دیگر از قبیل خط تولید عطر خودش (عطر  بریتنی) و همچنین در سال ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ خط تولید لباس با طراحی خودش را با  کمپانی «کندیز» امضا کرده‌است. اسپیرز توسط Billboard در لیست هنرمندان دهه  ۲۰۰۰ نفر هشتم شد. در ژوئن ۲۰۱۰ مجله Forbes در لیست ۱۰۰ سلبریتی  تاثیرگذار در جهان بریتنی اسپیرز را در رتبه ششم قرار داد.
 در سال ۲۰۰۴ اولین عطر خود را با نام Curious تولید کرد که به سرعت پرفروش ترین عطر سال شد.عطر سازان این برند عبارتند از:
 Claude Dir, James Krivda, Rodrigo Flores-Roux, Caroline Sabas, Honorine Blanc and Harry Fremont

لینکهای مرتبط:

عطر بریتنی اسپییرز

ادکلن بریتنی اسپییرز

قیمت عطر بریتنی اسپییرز

خرید عطر بریتنی اسپییرز

عطر Britney Spears

ادکلن Britney Spearsکمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ