google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن بالدسارینی | Baldessarini


عطر ادکلن بالدسارینی | Baldessarini | بررسی قیمت و خرید 

برند عطر ادکلن بالدسارینی-Baldessarini اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن آلمانی است این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون تنها 10 عدد عطر و ادکلن با برند بالدسارینی-Baldessarini  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است. کمپانی  بالدسارینی | Baldessarini از  سال 1993 شروع به کار نموده  و از سال 2002 واردد  بازار عطر و ادکلن شده  است. عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا مردانه است. لیست عطر و ادکلن های  این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.
 بالدسارینی برندی است که در سال 1993 توسط  ورنر بالدسارینی آلمانی بنا نهاده شد. وی متولد اتریش و از والدینی  ایتالیایی تبار است.بالدسارینی ورود به دنیای مد راا با خرده فروشی آغاز  نمود و پس از چندی خود تبدیل به یک خریدار شد و به کمپانی هوگو باس پیوست و  عضو هیات مدیره و طراح ارشد این کمپانی شد وی برند شخصی اش را اولین بار  به سال ۱۹۹۴ و با تولید لباس های لوکس مردانه معرفی نمود.

عطر بالدسارینی-ادکلن بالدسارینی-Baldessarini بالدسارینی اولین عطر خود را در در سال ۲۰۰۲ روانه بازار کرد و برای اولین  بار یک آلمانی برنده ۲ جایزه فی فی (FiFi) در سال ۲۰۰۳ شد. این کمپانی در  اوایل قرن 21 عطرهای موفق بسیاری را تحت عنوان شعار " آقایان را از پسربچه  ها جدا کنید!" تولید کرد. اولین عطر زنانه بالدسارینی در سال ۲۰۱۱ به بازار  عرضه شد.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ