google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن آمواج-آمواژ | Amouage


عطر ادکلن آمواج  |    Amouage

بررسی قیمت و خرید عطر ادکلن آمواج | Amouage

 برند عطر ادکلن  آمواج-آمواژ-Amouage اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن عمانی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 60 عدد عطر و ادکلن با برند آمواج | Amouage وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی آمواج | Amouage از سال 1983 شروع به کار نموده و از همان سال وارد بازار عطر و ادکلن شده  است. عطر و ادکلن های این کمپانی اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های  این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

عطر امواج -آمواج-ادکلن امواج – Amouage سلطان سید حمد بن حمود بو سعید موسس این برند، رویای احیای هنر بزرگ عطر  عرب در منطقه را داشته است. وی که علاقه ی زیادی به نمایش گذاشتن هنر اعراب  در زمینه ی ساخت و تولید عطر در کشور عمان را داشت ، با تاسیس کارخانه ی  تولید محصولات آرایشی در زمینه ی مراقبت از پوست ، برند امواج را در شهر مسقط به مرحله ی تولید رساند. آمواج یا همان موج خودمان در سال 1983 توسط سلطان عمان و با کمک متخصصان فرانسوی پا به عرصه وجود نهاد. آمواج از ترکیبات سنتی مانند مشک، ادویه جات، ترشی جات و گلهای شرقی و محلی و طعم دهنده ها و رایحه های مدرن بهره می برد.
 اولین عطر این برند که اکنون با اسم جدید آمواج طلایی در بازار شناخته می شود در سال 1983 توسط گای رابرت فرانسوی (عطر  ساز برندهایی همچون دیور و هرمس) ساخته و به بازار عرضه شد. تقریبا شکل  تمامی بطری های عطرهای زنانه یادآور گنبد مسجد راوی در مسقط و عطرهای  مردانه به شکل خنجر سنتی کشور عمان می باشند.
 این برند تا کنون بیش از 60 عنوان عطر به  بازار عرضه کرده است. این برند هم اکنون به عنوان یکی از برندهای لوکس در  دنیا شناخته می شود.

لینکهای مفید : 

عطر آمواج

ادکلن امواج

قیمت آمواج

خرید امواج

عطر Amouage

ادکلن Amouage

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ