google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن گرلن | Guerlain


 برند عطر ادکلن گرلن-Guerlain اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن فرانسوی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 260 عدد عطر و ادکلن با برند گرلن | Guerlain  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی گرلن | Guerlain از  سال 1828 شروع به کار نموده  و از سال 1860 وارد  بازار عطر و ادکلن شده  است . عطر و ادکلن های این کمپانی اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های  این برند را می توانید در پایان توضیحات مشاهده نمایید.

 Guerlain یکی از قدیمی ترین کمپانی های عطر و ادکلن سازی دنیاست که در سال  1828 توسط Pierre Francois Pascal Guerlainn در فرانسه تاسیس شد.

عطر گرلن-ادکلن گرلن-Guerlain 175 سال کار برجسته در زمینه عطرسازی به همراه عشق و شور و حفظ سنت ها.  گرلن همیشه مواد لوکس و نایابی برای عطرهایش مثل وانیل فرانسوی و یلانگ  یلانگ (گیاه مخصوصی که در مزرعه خود کشت می دهد) استفاده می کند، بعلاوه  گورلین همیشه بعنوان یکی از مبتکرترین طراحان عطر و ادکلن در استفاده از  مواد مصنوعی بوده است ( مثلا عطر Jicky در سال 1889 اولین عطری بود که در  آن از ماده کومارین مصنوعی استفاده شده بود.) گرلن در صنعت عطرسازی به شهرت  جهانی رسید و در سال 1853 عطری با نام Eau de cologne imperial برای  ناپلئون سوم امپراطور فرانسه و همسرش ساخت که بعنوان عطر رسمی اعلیحضرت  شناخته می شد. پس از آن عطری مخصوص ملکه ویکتوریا انگلستان و ملکه ایزابلا  اسپانیا ساخت.

 عطر و ادکلن های گرلن غالبا دارای یک اشتراک  بویایی هستند که کاملا سبک رایحه ی متفاوت این برند عطر و ادکلن سازی است.  Pierre Francois در سال 1864 از دنیاا رفت و دو پسر وی ( Aimeدر ابتدا) و  Gabriel و پس از آن فرزندان آنها اداره این کمپانی عطر و ادکلن  را بر عهده  گرفتند. در سال 1994 خاندان گرلن کمپانی را به Louis Vuilton فروخت. گرچه  Jean Paul Guerlain بعنوان طراح تا سال 2002 باقی ماند و پس از وی Thierry  Wasser در سال 2008 این سمت را تا کنون بر عهده گرفته است. در سال 2005 شاخص ترین بوتیک گرلن در خیابان  شانزلیزه بازسازی شد و علاوه بر اینکه به مشتریان سرویس دهی می نماید  بعنوان موزه نیز پذیرای علاقمندان می باشد.

لینکهای مرتبط : 

عطر گرلن

ادکلن گرلن

قیمت عطر گرلن

خرید عطر گرلن

عطر Guerlain

ادکلن Guerlainکمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ