google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن کلارنس | CLARINSلوگوی کلارینز

 


            ژاک کورتین کلارنس  ( کلارینز ) در سال 1954 زمانی که دانشجوی پزشکی بود، برند لوازم آرایشی و بهداشتی کلارنس را تأسیس کرد. او  متوجه شد که بسیاری از بیماران زن مشکلات پوستی مختلفی را گزارش کرده اند و  از این فرصت استفاده کرد و تجارت لوازم آرایشی خود را راه اندازی کرد. نام تجاری، کلارینز، بخشی از نام خانوادگی او نبود، بلکه نام شخصیتی بود که چندین سال پیش در یک نمایشنامه مدرسه ای بازی کرد. در نهایت او نام خانوادگی خود را از کورتین به کورتین-کلارنس تغییر داد.            

کلارنس سفر موفقیت آمیز خود را با فروش روغن های معطر بدن که از مواد گیاهی ساخته  شده بود آغاز کرد و در عین حال به مشتریان خود توصیه می کرد پوست خود را  برای درمان بیماری های پوستی موجود ماساژ دهند. هنگامی که کسب و کار شروع به کار کرد، دامنه محصولات به سرعت گسترش یافت. کلارینز  اولین برند لوازم آرایشی بود که روغن ها، کرم ها و سایر محصولات را فقط از  مواد طبیعی تولید می کرد که از دهه 1950 بخشی از جذابیت این شرکت بوده  است.

 

در سال 1970، کلارنس ، که در آن زمان یک برند مشهور لوازم آرایشی در فرانسه بود، شروع به ورود به بازارهای بین المللی کرد. مفهوم  معروف این شرکت مبنی بر استفاده از مواد اولیه طبیعی (که در آن زمان  تقریباً در دفاتر مرکزی شرکت‌های بخش زیبایی تقریباً ناشناخته بود) مورد  توجه مشتریان از سراسر جهان قرار گرفت. در سال 1981 کلارنس  بازار آمریکا را فتح کرد و به دلیل فروش روزافزون، اولین شعبه این برند را در ایالات متحده راه اندازی کرد. در پایان سال 2011، 19 شرکت تابعه Clarins از کشورهای مختلف در سراسر جهان گزارش شد.تا سال 1990 کلارینز یکی از پرفروش‌ترین و موفق‌ترین برندهای لوازم آرایشی و زیبایی بود. سبد  محصولات آنها به طور قابل توجهی رشد کرد و این شرکت طیف وسیعی از مرطوب  کننده ها، سرم ها، پاک کننده ها، تونرها و سایر محصولات مراقبت از صورت،  محصولات مراقبت از بدن، کرم های ضد آفتاب و برنزه های تقلبی، محصولات  آرایشی و مراقبت از ناخن، عطرها و چندین محصول را ارائه می دهد. مردان.

کلارنس طیف وسیعی از عطرها را ارائه می دهد که عطرهای درمانی مؤثری هستند. Eau des Jardins عطری با طراوت است که مملو از عوامل مرطوب کننده است. Eau Dynamisante در حالی که رایحه ای پویا، شاداب و نیروبخش به پوست ارائه می دهد، پوست را سفت و شاداب می کند. عطر Clarins Sunshine "درخشندگی، طراوت و سرگرمی" را می تراود. گروه عطر کلارنس که در دهه 1990 تأسیس شد، شاخه عطر پرستیژ کلارنس است. کلارنس  عطرهایی را برای چندین برند مد و سبک زندگی تولید می کند. از جمله آنها می توان به پورشه دیزاین، آزارو، تیری موگلر، سواروسکی، زادیگ و ولتر و دیوید یورمن اشاره کرد.طراح کلارنس  دارای 11 عطر در پایه رایحه ما است. اولین  نسخه در سال 1987 ایجاد شد و جدیدترین آن مربوط به سال 2022 است. عطرهای  کلارنس با همکاری عطرسازان Jacques Courtin-Clarins، Nathalie Feisthauer و  Raphael Haury ساخته شدندکمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ