google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن کرید | Creedبرند عطر ادکلن Creed-کرید اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن فرانسوی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 76 عدد عطر و ادکلن با برند کرید | Creed  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است. کمپانی کرید | Creed از سال 1760 شروع به کار نموده  و از سال 1781 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است. عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا مردانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید در پایان توضیحات مشاهده نمایید.Creed تنها برند خصوصی و لوکس عطر و ادکلن در جهان است که در سال 1760 تاسیس و نسل به نسل منتقل شده است.کمپانی عطر و ادکلن CREED به بیش از 10 خاندان سلطنتی و مردم متمول دنیا بیش از 250 سال سرویس دهی کرده است. هم اینک این شرکت عطر و ادکلن سازی توسط نسل ششم خانواده یعنی Olivier CREED اداره میشود و پسر 30 ساله اش Erwin (مدیر آینده) در حال آماده شدن برای انتقال این هنر می باشد.شرکت در سال 1760 توسط James Henry CREED در لندن تاسیس شد. در سال 1781 اولین کمیسیون سلطنتی این شرکت با درخواست شاه جورج سوم تشکیل شد و حاصل آن تولید عطر سلطنتی Royal English Leather بود. در سال 1854 شرکت به درخواست ملکه یوجینی به پاریس نقل مکان کرد. همچنین این کمپانی عطر Jasmin Imperatrice Eugenie که هم اکنون نیز موجود می باشد را به افتخار ملکه تولید نمود.

گروه بویایی چرم عطر ادکلن creed-royal-english-leather از دیگر مشتریان سلطنتی این برند عطر و ادکلن ناپلئون سوم، پادشاه مجارستان و همسرش، ملکه الیزابت و سزار نیکولاس دوم روسیه بودند. در سال 1885 ملکه ویکتوریا کرید را بعنوان تامین کننده رسمی عطر و ادکلن به دربار معرفی کرد و کرید نیز به همین مناسبت عطر Fleurs de Bulgarie را تولید نمود در همان سال ملکه اسپانیا نیز کرید را بعنوان تامین کننده اصلی عطر و ادکلن دربار معرفی نمود.
در قرن 21 نه تنها دوک ها و دوشس ها  ادکلن کرید را انتخاب می کردند بلکه سیاستمدارانی همچون چرچیل و جان اف کندی نیز عطر و ادکلن هایی کرید را بر می گزیدند. در سال 1956 کرید عطر Fleurissimo را به سفارش پرنس مغرب برای روز عروسی اش تولید نمود. در سال 2005 عطر Love In Whitee به لارا بوش تقدیم شد هم اکنون نیز میشل اوباما از این عطر استفاده می کند.
در سال 2006 اولین شیشه از عطر CREED Royal Ceylan به Kate Middleton تقدیم شد. در سال 2007 عطر CREED Virgin Island Water چهار ستاره از 5 ستاره را در مجله نقد نیویورک تایمز از آن خود نمود.
در سال 2010 کمپانی عطر و ادکلن کرید 250 سالگی اش را با افتتاح تنها شعبه اش در آمریکا و با تولید عطر کرید اونتوس AVENTUS جشن گرفت. کمپانیی عطر و ادکلن CREED به شدت به استانداردهای کیفی عطر و ادکلن های خود پایبند بوده و مصمم ترین حامی و طرفدار صنعت مواد طبیعی در عطر به شمارر می رود چرا که از روشهای تولید دستی عطر و ادکلن، شامل پالایش و تصفیه استفاده می کند.
بنابراین CREED یکی از برندهای مطرح و لوکس و سلطنتی عطر و ادکلن بشمار می رود که دارای مشتریان وفاداری است از جمله اعضای خاندان سلطنتی، سوپر استارهای هالیوود، سیاستمداران، بیزینس من های نامدار، ورزشکاران، موزیسین ها و مردم فهیم که ارزش زیبایی و کیفیت را می دانند. از پرفروش ترین های کرید میتوان موارد زیر را نام برد: ادکلن اونتوس - ادکلن گرین آیریش - ادکلن سیلور مانتین - اونتوس زنانهکمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ