google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

کرم پودر colormeloud


هنگامی که ما در مورد Rouge Bunny Rouge صحبت می کنیم، همیشه در مورد بسته بندی فوق العاده زیبا است.پودرهای Rouge Bunny Rouge Evanescence Imperceptible در جعبه‌ای استوانه‌ای مستحکم عرضه می‌شوند که حسی قدیمی به آن می‌دهد، اما طراحی سیاه مینیمالیستی جعبه و داخل فشرده آن را کلاسیک و جاودانه جلوه می‌دهد. داخل جعبه یک پفک فشرده و سفید برای اعمال آن وجود دارد. من شخصاً دوست دارم پودرم را با برس صورت بزنم تا پوشش شفاف‌تری داشته باشم، اما اگر دوست دارید پودر بیشتری بپوشانید، این مفید است. Compact یک پلاستیک سیاه رنگ است که حسی لوکس دارد. بسته شدن مغناطیسی است (بله!) و بدون زحمت باز و بسته می شود. پفی که در داخل جعبه قرار می گیرد، برای استفاده در حین حرکت کاملاً در داخل کامپکت قرار می گیرد


                         


پودر نامرئی Rouge Bunny Rouge در 058 Aura

 این پودر دارای نقش برجسته روی سطح است که با اولین  استفاده از بین نمی رود اما برای مدتی دست نخورده باقی می ماند. مال من بعد از ششمین استفاده نیمی از راه را طی کرده است.                        پودرهای Rouge Bunny Rouge Evanescence Imperceptible Powder ساخت کشور ایتالیا بوده و دارای مقدار سخاوتمندانه 10.5 گرم در 0.37 اونس محصول می باشد.                       

                       

این پودر دارای نقش برجسته روی سطح است که با اولین استفاده از بین نمی رود اما برای مدتی دست نخورده باقی می ماند. مال من بعد از ششمین استفاده نیمی از راه را طی کرده است.پودرهای Rouge Bunny Rouge Evanescence Imperceptible Powder ساخت کشور ایتالیا بوده و دارای مقدار سخاوتمندانه 10.5 گرم در 0.37 اونس محصول می باشد


         چهار سایه در محدوده وجود دارد. از آن‌چه من می‌فهمم، آن‌ها از نظر ته‌نور بیشتر از لحن‌ها تفاوت دارند. اینها کمی پوشش دارند اما شفافیت آنها بخشنده تر است. همچنین برای پوست های روشن، روشن و متوسط مناسب است. برای پوست‌های عمیق‌تر، حدس می‌زنم اینها ممکن است کمی خاکستری شوند. سایه ها به شرح زیر است:         058 Aura روشن ترین سایه از هر چهار رنگ است. اگر خیلی منصف هستید که می خواهید برخی از قسمت های صورت خود را هایلایت کنید، می توانید به این یکی نگاه کنید. این یکی با پایه "سفید" است.                           059 هالو  همانی است که زیر ته آن "صورتی" است. اگر پوستی روشن/متوسط با ته رنگ سرد دارید، این یکی از شماست. اگر ته رنگ هلویی دارید، 060 Mirage انتخاب شماست. 061 Eidola از نظر شدت به Mirage و Halo نزدیک است اما دارای ته رنگ طبیعی است. اگر طبيعي تا گرم، سبك تا متوسط هستيد، توصيه مي‌كنم عيدلا را بگيريد. اگرچه در تابه عمیق تر به نظر می رسد، اما می گویم Mirage، Halo و Eidola عمق یکسانی دارند.                      

Swatch: Rouge Bunny Rouge Imperceptible Powders، هر چهار رنگ

                       

                      

                        فهرست مواد تشکیل دهنده نشان می دهد، مشابه پودر  پایانی غیر قابل لمس Diaphanous، این نیز بر پایه سیلیس است. اگرچه هیچ ادعایی درباره ضد آفتاب درباره این محصول وجود ندارد، اکسید روی ممکن است تا حدی محافظت کند. تالک  و بور نیترید دارای کیفیت جاذب برای پوست های ترکیبی است، اما نه سنگین به  نظر می رسد و نه حتی روی پوست معمولی تا خشک من زیاد است. در صورت حساسیت بیش از حد در این پودرها رایحه و الکل وجود دارد. اینها پوست من را تحریک نمی کنند و عطرش زیاد قوی نیست. من فقط وقتی می توانم آن را بو کنم که بینی ام را به معنای واقعی کلمه در پودر فرو کنم.                      

                       

   

                         


پودر پایانی غیر قابل لمس Rouge Bunny Rouge

    پودر فینیشینگ غیر قابل لمس دیافانوس نیز بر پایه سیلیس است. دیافانوس بوی خاصی ندارد. 

                    کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ