google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن کلینیک | CLINIQUE


برند عطر ادکلن Clinique-کلینیک اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن امریکایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 29 عدد عطر و ادکلن با برند کلینیک | Clinique  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است .کمپانی کلینیک | Clinique از سال 1968 شروع به کار نموده  و از سال 1971 وارد بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های این کمپانی اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.Clinique یکی از 27 کمپانی خانم Estee Lauder می باشد که در سال 1968 با الهام از یک مقاله که در مجله Vogue پیرامون حساسیت پوست و لزومم اهمیت به آن چاپ شده بود تاسیس شد. Evelyn Lauder مقاله را به مادر خوانده اش Estee نشان داد و شرکت در خیابان پنجم نیویورک تاسیس گردید.

عطر کلینیک-ادکلن کلینیک-Clinique کمپانی عطر کلینیک در ابتدا شهرت خود را به دلیل محصولات مراقبت از پوست بدست آورد چرا که تمامی محصولات Clinique از قبیل تولیدات آرایشی پیش از عرضه بر روی 600 فرد مختلف 12 بار تست می شود تا واکنش آلرژیک بر روی پوست ایجاد نکند و همه محصولات زیر نظر یک متخصص پوست و مو تولید می شد.
واژه Clinique در فرانسوی به معنی بالینی(کلینیکال) می باشد و تصویری که از برند مطرح بود تولیدکنندگان با لباس سفید آزمایشگاهی بودند. رویکردد کلینیک بر مبنای محصولات حفاظت از پوست و بهداشتی صورت و محصولات سه مرحله ای برای انواع پوست است.
کمپانی کلینیک در سال 1971 اولین محصول عطر و ادکلن خود را که Aromatics Elixir بود روانه بازارعطر و ادکلن کرد و این آغازی برای افتتاح خط تولید عطر وو ادکلن بود. این عطر 40 ساله اکنون یادآور رایجه ای خوش برای چند نسل است. زوج زنانه و مردانه Clinique Happy نیز در سال 1997 که بسیار مورد استقبال قرار گرفت تولید و به بازار عطر و ادکلن ارائه شد .کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ