google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر و ادکلن رابرت پیگه | Robert Piguet 

            کشور:              فرانسه
 فعالیت اصلی:              مد
 وب سایت برند:              لینک
 طراح طاقچه            

            Robert Piguet یک خانه عطر فرانسوی است که توسط طراح کوتور رابرت پیگه تاسیس شد. پیگه  که در سوئیس به دنیا آمد و قرار بود شغلی در امور مالی داشته باشد، تصمیم  گرفت در ۱۷ سالگی بر خلاف میل خانواده اش به پاریس برود تا حرفه مد را  دنبال کند. پیگه در Redfern و سپس با طراح مد با نفوذ اوایل قرن بیستم، Paul Poiret استخدام شد.           

پیگه  با تجربه در دو خانه هنری مهم در سال 1933 به تنهایی ظاهر شد. مدهای او  برای زنان در سادگی، کاملاً بریده، محفوظ و محافظه کارانه برای روز و  رنگارنگ و پر زرق و برق برای شب بود. در سال 1938، موفقیت Piguet امکان افتتاح یک سالن مجلل جدید را در شانزه لیسه فراهم کرد. جذابیت شخصی و رفتار اشرافی پیگه او را به نان تست نخبگان ثروتمند و همچنین جمعیت هنر و تئاتر تبدیل کرد. پیگه در طول دوره موفقیت خود، برخی از مشهورترین طراحان مد قرن بیستم را قبل از اینکه به شهرت برسند، استخدام کرد. هوبرت دو ژیوانشی، پیر بالمن، کریستین دیور و جیمز گالانوس همگی به خانه پیگه رفتند. خانه مد Piguet تا زمانی که در سال 1951 بسته شد بسیار موفق بود و تأثیر او بر زنان

 

Piguet  در دهه 1940 با عطرساز مشهور Germaine Cellier آشنا شد و با او کار کرد تا  عطرهایی را بسازد که مطابق با مدهای شیک و مدرن او پس از جنگ باشد. اولین  رایحه، Bandit، یک شیپر چرمی که در سال 1944 عرضه شد، همراه با مجموعه  باند پیگوئت معرفی شد که زنانی را با ماسک‌ها، با تفنگ‌های اسباب‌بازی و  چاقو نشان می‌داد و تصویر «پسر بد» را تداعی می‌کرد.

 

این  زوج دوباره در سال 1945 در عطرهای ویزا (همراه با ژان چارلز) و Fracas در  سال 1947 همکاری کردند که بسیاری آن را عطر اصلی گل سرخ می دانند.

 

باقری  در سال 1950 معرفی شد و آخرین عطری بود که قبل از مرگ پیگه در سال 1953  ساخته شد. خانه مد در سال 1951 بسته شد، اما نام تجاری رابرت پیگت تا دهه  1960 با کراوچ و فیوچر به عرضه عطرها ادامه داد.

 

مالکیت برند و عطرهای رابرت پیگت قبل از رسیدن به Fashion Fragrances & Cosmetics در دهه 1990 چندین بار تغییر کرد. آنها  به دنبال معرفی مجدد نام تجاری Piguet به عنوان یک برند عطری لوکس و ارائه  نسخه هایی از عطرهای اصلی بودند که تا حد امکان به فرمول ها و رایحه های  رایحه اصلی، با استفاده از ترکیبات مدرن و با به روز رسانی های جزئی برای  حساسیت های مدرن، مطابقت داشته باشد. در نتیجه بسیاری از عطرهای کلاسیک Piguet دوباره در دسترس عموم قرار گرفته اند و رایحه های جدیدی با نام Piguet نیز معرفی شده اند.

 

طراح رابرت پیگت 39 عطر در پایه رایحه ما دارد. Robert Piguet یک خانه عطر قدیمی است. اولین  نسخه در سال 1944 ایجاد شد و جدیدترین آن مربوط به سال 2020 است. عطرهای  Robert Piguet با همکاری عطرسازان Aurelien Guichard، Francis Fabron،  Germaine Cellier و Raymond Chaillan ساخته شدند.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ