google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن اورلین | Orlane


ORLANE یک خانه فرانسوی متخصص در مراقبت از پوست است. محصولات لوکس و در عین حال ساده این خانه حاصل 60 سال تخصص و تجربه در مراقبت های زیبایی با کیفیت بالا و ضد پیری است. محصولات مبتنی بر علم، عملکرد، لذتی است که خانه می خواهد به هر زن ارائه دهد و به هدف نهایی یعنی آموزش مجدد پوست دست یابد. آنها پوست را دوباره آموزش می دهند و عملکردهای مختلف آن را دوباره فعال می کنند. آنها تعادل طبیعی پوست را بازیابی می کنند و جوانی آن را حفظ می کنند.

خانه Orlane با نام Parfums Jean d'Albret در سال 1946 تأسیس شد. همچنین سالی است که عطرساز Jean d'Albret اولین عطر این شرکت را به نام Ecusson ساخت. از آنجایی که عطر به موفقیت بزرگی دست یافت، نام خود را به Orlane تغییر داد و به تولید محصولات مراقبت از زیبایی روی آورد. نام ORLANE از شخصیت دوشس Guermantes - Oriane - در Proust Remembrance of Things Past الهام گرفته شده است. از آن زمان تاکنون نام ORLANE با ظرافت، ظرافت و زیبایی شناخته می شود.

در اواخر دهه 40 بود که خانه اولین کرم های حاوی مواد فعال را ایجاد کرد. اولین موسسه در پاریس افتتاح شد. این خانه با معرفی تبلیغات آموزنده که با نمای مقطعی از پوست نشان داده شده بود، سیاست تبلیغاتی نوآورانه ای را آغاز کرد.در سال 1966 موسسه جدید ORLANE در پاریس افتتاح شد. این همچنین مکانی است که درمان ها، دستگاه ها و تکنیک های همراه با هر محصول جدید توسعه می یابد.یکی دیگر از محصولات موفق کرم B21 بود که بیست و یکمین سالگرد این برند را جشن گرفت. انقلابی بود زیرا حاوی اسیدهای آمینه و 21 ماده فعال بود. این محصول با شعاری چشم نواز تبلیغ می شد: "با 190 فرانک، گران ترین کرم جهان است، اما جوانی قیمتی ندارد! B21، کرمی که زمان را پاک می کند. این کرم بعداً به طیف وسیعی از محصولات B21 تبدیل شد که در زمینه محصولات ضد پیری عالی بودند. بنابراین، امروزه ORLANE به عنوان متخصص ضد پیری در سراسر جهان مشهور است.در اوایل دهه 70، مراکز تولید و تحقیقات ORLANE از کلیشی به اورلئان منتقل شدند، جایی که محصولات هنوز طراحی و آزمایش می شوند.

از سال 1985، ORLANE بخشی از یک شرکت چند ملیتی و خانوادگی بوده است. این برند هنوز در حال رشد است و به خصوص به مفهوم خلاقانه خود افتخار می کند: انرژی پوست را بازیابی کنید تا بتواند تمام عملکردهای حیاتی خود را انجام دهد. دفتر مرکزی شرکت در 12-14، Rond-Point des Champs-Elysées، در منطقه 8 پاریس واقع شده است.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ