google-site-verification=AYEH3jS1CpnwopPI62Noqt7b9SJmXVOu10smnaCGcEI

عطر ادکلن بیبلوس | byblos


این فشن برند ایتالیایی در سال 1973 به عنوان شاخه‌ای از برند جِنی آغاز به کار کرد. مغز متفکر نخستین کالکشن‌ها گروهی استایلیست بودند تا اینکه در 1975 و 76 جیانی ورساچی جوان چند مجموعه برای این برند طراحی کرد. گای پائولین، طراح فرانسوی، جای ورساچی را گرفت و سپس کیت وارتی و آلن کلیور طراحان اصلی بیبلاس شدند. این کمپانی به سرعت به برندی تبدیل شد که نسل جوان، خوش بین و خرمدل را هدف قرار می داد. مجموعه‌های پوشاک زنان و مردان این برند رنگارنگ و مدرن بودند و تاثیر گرفته از سفرهای دور دنیا. بیبلاس برند موفقی بود تا قبل از اینکه توجه عموم به دیزاین‌های برازنده‌تر و فرهیخته‌تر معطوف شد و به طراحی‌های مفرح آنها بی اعتنا شدند.

عطرهای بیبلاس همیشه میان مشتریانشان پرطرفدار بوده اند. نخستین عطر بیبلاس برای زنان(بیبلاس زنانه)، که عنوانش همنام کمپانی است، توسط الیاس ارمندیس و با ترکیبی از رایحه ی گل و میوه ساخته شد. بیبلاس اومو، عطری تند و آروماتیک بود برای مردان که در سال 1993 و بعد از موفقیت اولیه ی عطر زنان، روانه‌ی بازار شد. در 1997 چندین عطر ساخته این برند بر قفسه‌ی فروشگاه‌ها نشست.

طراحان : فیلیپ رومانو , فابریس پلگرین , آنه سوفی چاپیوس , کریستین ناگل , گیلوم فلاورینگ , هنری برگیا , سلین ریپرت , آی اف اف , الیاس ارمنیدس , وایلین دیوید , دافنه بوژه

لینکهای مفید : 

بیبلوس

byblos

ادکلن بیبلوس

عطر  byblos

خرید ادکلن بیبلوس

قیمت عطر byblosکمی صبر کنید...

دسته‌بندی

C7vVxQ